درباره ما

به صفحه درباره دام روز خوش آمدید

مجموعه دام روز در اویل سال 1384 فعالیت خود را به طور رسمی در زمینه ارائه خدمات دام زنده آغاز کرد. فعالیت این مجموعه در حال حاضر در تهران می باشد. خوشحالیم و مفتخریم که خدمت شما عرض کنیم که تا کنون توانسته ایم در این عرصه به عنوان بزرگترین برند و مرکز ارائه خدمات دام زنده اعم از: گوسفند زنده , گوساله زنده و گاو زنده باشیم. همواره در تلاش هستیم بتوانیم هر روز بهتر از دیروزمان عمل کرده و خدماتی نوین و کاملا بهداشتی به شما همشهریان عزیز ارائه دهیم.

راه اندازی وب سایت دام روز

بعد از چندین سال فعالیت مداوم در زمینه خرید و فروش گوسفند زنده و سایر محصولات دامی , در سال 97 تصمیم به راه اندازی سایت و ارائه خدمات به صورت اینترنتی شدیم. اکنون وب سایت دام روز بهترین و حرفه ای ترین سایت فروش گوسفند زنده در ایران می باشد.

خرید گوسفند زنده با یک تماس

خدمات اینترنتی دام روز (دام زنده) این امکان را فراهم کرده تا شما همشهریان عزیز در سراسر تهران فقط با یک تماس سفارش خود را ثبت کرده و محصول خریداری شده را درب منزل و در محل مورد نظر دریافت کنید.لازم به ذکر است که هزینه های ارسال و قصابی رایگان می باشد.

دام روز
گوسفند فروشی دام روز

بنده حدودی 2 سالی هست که با این مجموعه جوان آشنا شدم, واقعا اگر بخواهم نظرم را درباره این مجموعه بیان کنم باید بگم در عمل واقعا حرفه ای هستند. چندین بار به صورت حضوری و چندین بار با تماس تبفنی اقدام به خرید کرده ام و تمامی خریدهای خودم راضی هستم. آرزوی موفقیت روز افزودن برای مجموعه دام روز رو دارم.

هادی موسویمشتری دائمی دام‌روز

در یک کلام مجموعه دام روز بهترین و بزرگترین برند در زمینه ارائه خدمات گوسفند زنده در تهران و سراسر ایران می باشد. یکی از نکانی که برای بنده حائز اهمیت بود بهداشت محصول خریداری شده هست که واقعا بعد از آشنایی با دام روز , تا کنون بیش از 15 راس گوسفند در یک و نیم سال اخیر داشتم ازشون.

سید حسین حسنلومشتری دائمی دام‌روز

حدود 4 سالی هست از گوسفند فروشی دام روز خرید می کنم. بنده به جای خرید گوشت از قصابی هر ماه با چند نفر از فامیلان یک گوسفند زنده خریداری کرده و بین چند نفر تقسیم می کنیم. با این کار علاوه بر اینکه میدونم گوشتی که دارم میخورم سالم هست , قیمتش هم خیلی کمتر از قیمت قصابی برام در میاد. از مجموعه دام روز کمال تشکر رو دارم که در ارائه محصول دامی کاملا بهداشتی خدمات متفاوتی ارائه می کنند.

آقای رضاییمشتری دائمی دام‌روز

تا کنون دو خرید از مجموعه دام روز داشتم که به طور 100 درصد از خرید های خودم راضی هستم. گوسفند سالم و قبراق , عرضه کاملا بهداشتی و مهمتر از همه برخورد محترمانه و دوستانه این مجموعه یکی از تفاوت های اصلی اون با دیگران می باشد.

محسن مرادیمشتری دائمی دام‌روز

نگاهی کوتاه به دام روز

وب سایت دام روز به آدرس (damerooz.com) بزرگ ترین مرکز ارائه خدمات داک زنده اعم از: گوسفند زنده , گوساله زنده , گاو زنده و … با عرضه کاملا بهداشتی دام در سراسر تهران. همشهریان عزیز می توانند جهت خرید اینترنتی گوسفند زنده و محصولات دامی با شما تماس های ما که در سایت درج شده اند تماس حاصل نمایید. ما سفارش شما را در کمترین زمان با خدمات قصابی رایگان در محل تحویل حضورتان می کنیم.

مجموعه دام روز با بیش از 12 سال فعالیت رسمی در زمینه خرید و فروش دام زنده در تهران, در سال 97 برآن شد تا خدمات دامی خود را به صورت اینترنتی نیز ارائه کند. محصولات دام زنده این مجموعه از نژادهای اصیل گوسفندان ایرانی اعم از نژادهای کردستان , دشت مغان (آذربایجان غربی و شرقی) , سنگسر و افشار می باشد. کلیه گوسفندان از نسل جوان و قبراق می باشند که گوشت آنها طعم فوق العاده بی نظیری داره.

دسترسی سریع

لینک های مفید

  • گوسفند زنده
  • انواع نژاد گوسفندان
  • گوسفند مغانی
  • گوسفند سنگسری
  • گوسفند کردستان
  • گوسفند آذربایجان غربی

© کپی رایت 2018 – تمامی حقوق برای وب سایت دام روز محفوظ است.